SZKOLENIE STACJONARNE "ABC" MŁODEGO PREZENTERA 24.09.2022 godz. 10.00
 

ZKwP Oddział Będzin Sekcja Młodego Prezentera serdecznie zaprasza szczególnie dzieci i młodzież wraz z opiekunami na pierwsze zajęcia teoretyczne "ABC Młodego Prezentera". Omówimy regulamin, dowiecie się czym jest konkurs "Młodego Prezentera", jak się do niego przygotować oraz jak poprawnie prezentować psa w ringu. 

Szkolenie poprowadzi kierownik sekcji Młodego Prezentera Karolina Kaczmarczyk. O prowadzącej:

Wszystko zaczęło się, gdy 12 lat temu po raz pierwszy pojawiła się na wystawie psów rasowych, a już dwa lata później zaczęła swoją przygodę z Młodym Prezenterem.  Doświadczenie z setką psów, które pojawiły się na jej drodze sprawiło, że może pochwalić się takimi osiągnięciami jak: Zwycięzca Polski 2017, Prezenter Roku 2014, 2015, 2016, 2017, reprezentant Polski na Crufts’18, reprezentant Polski na Europejskiej Wystawie w Belgii, reprezentant Polski na Światowej Wystawie w Lipsku oraz Holandii, TOP 8 Młodych Prezenterów na EDS’18  

Miejsce szkolenia: siedziba Oddziału ZKwP Będzin

Data i godzina: 24.09.2022 godz 10.00

Ilość miejsc ograniczona, zapisy do 22.09.2022.

Szkolenie BEZPŁATNE.

Zgłoszenia proszę przesyłać na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W tytule proszę wpisać "Młody Prezenter" a w treści dane uczestników szkolenia oraz nr telefonu.

UWAGA!

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego odbędzie się spotkanie z osobami zainteresowanymi zajęciami praktycznymi organizowanymi przez Sekcję Młodego Prezentera ZKwP Będzin.

Zajęcia będą BEZPŁATNE dla członków Oddziału Będzin. W przypadku dzieci poniżej 16 roku życia obowiązuje członkostwo rodzica lub opiekuna prawnego.

Dla dzieci i młodzieży zapisanych do sekcji przewidziany jest coroczny RANKING

Serdecznie zapraszamy :) 

mlody prezenter szkolenie